Diyarbakır 1. Karma OSB’nin (1. ve 2. İlave) Üretim Altyapısının İyileştirilmesi Ek Projesi yapım işi ihalesi planlamaktadır.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Cazibe Merkezleri Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi sınırları dâhilinde Diyarbakır 1. Karma OSB’nin (1. ve 2. İlave) Üretim Altyapısının İyileştirilmesi Ek Projesi yapım işi ihalesi planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Yenişehir/Diyarbakır adresinden veya www.diyarbakirosb.org.tr ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 25.02.2021 Perşembe günü Saat 14:00’dır.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://www.diyarbakirosb.org.tr ve www.karacadag.gov.tr üzerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 25.02. 2021 Perşembe günü Saat: 14:30 ‘da ve Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binası Yenişehir/Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyasını Diyarbakır Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünden temin edilebilir.

İletişim : Hamdullah ÖNEN Makine Mühendisi 0412 345 00 21 Dahili : 108